INTERNAT - ważne informacje

Zakwaterowanie młodzieży - rok szkolny 2017/2018

KWATEROWANIE  UCZNIÓW NIEPEŁNOLETNICH ODBYWA SIĘ TYLKO W OBECNOŚCI RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW PRAWNYCH - POTWIERDZONE AKTEM NOTARIALNYM.

W dniu zakwaterowania Rodzice/Opiekunowie prawni są zobowiązani do podpisania umowy w sprawie pobytu dziecka w Internacie w roku szkolnym 2017/2018. W przypadku nie podpisania umowy przez Rodziców/ Opiekunów prawnych, uczeń  zostanie skreślony z listy mieszkańców Internatu.

W przypadku rezygnacji z miejsca w Internacie, bardzo prosimy o natychmiastowe powiadomienie na e-mail: sekretariat@zjewm.krakow.pl

Do Internatu należy przywieźć tylko niezbędne rzeczy osobiste, przybory higieniczne (w szczególności klapki pod prysznic, szlafrok), książki, własną pościel (poszwa, poszewka, prześcieradło) sztućce, talerzyk i kubek, które mogą się przydać w pokoju do własnego użytku.

Uczniowie mogą mieć własne laptopy, ale Internat nie bierze odpowiedzialności  np. w przypadku  zaginięcia tego sprzętu.

Do Internatu nie należy przywozić: własnych żelazek, czajników bezprzewodowych, tosterów, grzejników, kuchenek elektrycznych, kuchenek mikrofalowych, itp. ze względu na przepisy bezpieczeństwa.

Zebranie organizacyjne z rodzicami odbędzie się w auli.

Powrót do listy aktualności